CO OZONUJEMY ?

Ozonowanie pomieszczeń oraz pojazdów

neutralizacja, dezynfekcja zapachów w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, restauracjach, szatniach, chłodniach, szpitalach, strychach itp. Dzięki temu pozbywamy się grzybów, pleśni, wirusów oraz niebezpiecznych dla zdrowia alergenów, nieprzyjemnych zapachów oraz zapachów po pożarach czy zalaniach.


Samochody -

odświeżanie powietrza, dezynfekcja w samochodach osobowych, ciężarowych, transportowych, publicznych czy przyczepach campingowych. W tym przypadku nie tylko pomagamy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów ale także dzięki ozonowaniu odgrzybiamy i dezynfekujemy klimatyzacje od wszelkiego rodzaju alergenów , pleśni, grzybów. Nie oczyszczona klimatyzacja to lęgowisko bakterii i grzybów, które są powodem różnych poważnych chorób układu oddechowego, złego samopoczucia kierowcy oraz spadku koncentracji. Tę usługę szczególnie polecamy osobom, które za kółkiem spędzają wiele godzin. Dzięki nam pojazd, którym będziesz się poruszał, nie będzie juz lęgowiskiem bakterii, zarazków i grzybów.

TEL. 22 868 40 54


ZYSKAJ Z NAMI

Zajmujemy się kompleksowym ozonowaniem pomieszczeń - neutralizacja, dezynfekcja zapachów w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach itp. oraz pojazdów - odświeżanie powietrza, dezynfekcja w samochodach osobowych, ciężarowych, transportowych, publicznych czy przyczepach campingowych. 
Pomagamy pozbyć się nieprzyjemnych zapachów - dzięki ozonowaniu odgrzybiamy i dezynfekujemy klimatyzacje od wszelkiego rodzaju alergenów , pleśni, grzybów.

zyskaj z nami

  • Ozonowanie pomieszczeń neutralizacja, dezynfekcja zapachów w domach, mieszkaniach.
  • Ozonowanie pojazdów - odświeżanie powietrza, dezynfekcja w samochodach osobowych, ciężarowych
  • Odgrzybianie, napełnianie, naprawa klimatyzacji w twoim aucie!
  • Ozonowanie u klienta 30 km od siedziby firmy dojazd gratis!

 

Przestań męczyć się z nieprzyjemnymi zapachami, niesprawną lub nie napełnioną klimatyzacją - zadzwoń teraz i zamów tel.: 22 868 40 54